daisy1.png

StarDance III

 

 

A je to tady znovu:

StarDance III

Ve StarDance III se o vaši přízeň bude ucházet stejně jako v předchozích dvou řadách osm šaramantních profesionálních tanečníků a tanečnic, kteří vytvořili taneční páry s osmi celebritami. I letos mezi novopečenými tanečníky z řad veřejně známých osobností objevíte nejedno jméno, které vás zaručené překvapí. Taneční tréninky jsou v plném proudu od poloviny letošního srpna a už nyní slibují skvostné taneční výkony, uvolněnou atmosféru a luxusní zábavu. Na celebrity, vlnící se v rytmu hudby a výroky nesmlouvavé odborné poroty, se můžete těšit každou sobotu od 1. listopadu ve 20.00 na ČT1. Jedno ze známých přísloví říká: „Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“. Jiné naopak praví: „Do třetice všeho dobrého.“ Trojka je numerology vykládána jako šťastné, veselé číslo, spojené s kreativitou a vtipem. Nové originální a neopakovatelné StarDance III právě začíná.

Moderátory jsou zase Tereza Kostková a Marek Eben.

 

 

   

Dana BATULKOVÁ a Jan ONDER         

    

  

 

 

 

 

 

      

Zuzana NORISOVÁ a Jan KLIMENT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vladimír KRATINA a Laura KLIMENTOVÁ

 

 

 

 

 

 

 

 

Jana DOLEŽELOVÁ a Michal NECPÁL

 

 

 

 

 

 

 

 

David SUCHAŘÍPA a Albina ZAYTSEVA

 

 

 

 

 

 

 

 

Bohouš JOSEF a Lenka TVRZOVÁ

 

 

 

 

 

 

 

 

Iva FRÜHLINGOVÁ a Michal KOSTOVČÍK

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaromír BOSÁK a Eva KREJČÍŘOVÁ

 

 

 

 

 

 

Nezbývá než soutěžícím držet palce.

 

Vítězi třetí řady StarDance jsou:

Dana BATULKOVÁ a Jan ONDER

 

Jaromír Bosák a Eva Krejčířová

Sportovní komentátor Jaromír Bosák a Eva Krejčířová jsou dalším párem, který opouští soutěž StarDance III. Do finále tak postupují Zuzana Norisová a Jan Kliment a Dana Batulková s Janem Onderem.

Do závěrečných bojů o titul Královna tanečního parketu tak postupují Zuzana Norisová s Janem Klimentem, kteří v semifinálovém večeru opět dominovali, a Dana Batulková s Janem Onderem, kteří byli původně považováni za outsidery, ale svým uměním a šarmem si získali sympatie diváků i poroty.

Ples na Žofíně

Ples České televize k pořadu
StarDance III …když hvězdy tančí

 

Na všechny hosty čekalo nejedno hudební a taneční překvapení. U moderátorského pultíku ve velkém sále stáli společně Tereza Kostková a vítěz první řady StarDance Roman Vojtek. Ti na pódium postupně uvedli takové pěvecké hvězdy, jakými jsou Petra Janů, Marie Rottrová nebo Monika Absolonová. Jejich hity roztančily téměř všechny přítomné v sále. K tanci se dokonce nechala zlákat i pánská část účinkujících třetí řady StarDance – Jaromír Bosák, Bohouš Josef nebo Vladimír Kratina, který se svou manželkou prý tančil poprvé po dlouhých sedmnácti letech a celý večer se raději zdržoval v Rytířském sále u dobrého vína a cimbálovky Jožky Šmukaře. Ze známých tváří České televize nechyběl snad nikdo. Na ples v průběhu večera dorazili Václav Moravec, Iveta Toušlová, Jakub Železný, Jolana Voldánová, Nora Fridrichová a další. Součástí večera byla také dražba tanečních šatů hvězdy druhé řady StarDance Tatiany Vilhemové ve prospěch nadace Pomozte dětem. Ty byly za asistence jejího tanečního partnera Petra Čadka vydraženy za 50 000 korun. V Malém sále se mohly hvězdy televizního parketu i návštěvníci plesu v průběhu večera mimo jiné naučit salsu a další kubánské tance. Po dvanácté hodině se zájem většiny hostů i celebrit soustředil do Malého sálu, kde probíhala diskotéka ve stylu osmdesátých let. Ti šťastnější mohli na parketě v davu zahlédnout nepřehlédnutelné taneční kreace Zuzany Norisové, manželů Klimentových, Michala Necpála, Jana Ondera, Romana Vojtka nebo Kristýny Coufalové.

Další pár, který skončil je:

Vladimír KRATINA a Laura KLIMENTOVÁ

Čtvrtým párem který v soutěž končí je Jana Doleželová a Michal Necpál

Třetí vyřazovací večer

David Suchařípa a Albina Zaytseva dostali  nejméně hlasů

Dnes byl vyřazen druhý soutěžní pár:

 

Iva FRÜHLINGOVÁ a Michal KOSTOVČÍK

8.11.2008

V prvním soutěžním večeru byl nečekaně vyřazen pár

      

                     

Bohouš JOSEF a Lenka TVRZOVÁ

Pohodové posezení
Pohodové posezení
Děkuji všem za milou návštěvu a doufám, že se sem ještě někdy rádi vrátíte ! ! !
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one