daisy1.png

Co je Bailando?

 

Co je Bailando?

TV Nova uvádí velkolepou taneční televizní show, ve které se plní životní sny! Osm vybraných soutěžících bude bojovat za své nejbližší. Ovšem jen jeden může vyhrát. Jen jeden sen se může splnit. Ten sen změní život někomu, kdo to moc potřebuje.

Nejde pouze o tanec, ale především o obyčejné lidi, kteří touží splnit přání svým blízkým, pomoci vyřešit jejich problémy a starosti, dát novou šanci, nebo dokonce zachránit život. Někomu pomůže operace, jinému střecha nad hlavou, každý touží po něčem jiném.

Nebude to ale jednoduché, účinkující čekají týdny dřiny - ke splnění snu se musejí doslova protančit. Navíc v sobě musí najít dostatek odvahy, aby po boku známé osobnosti předstoupili před celý národ. Právě známé osobnosti s nimi projdou náročnými tréninky u profesionálních tanečníků, trenérů a choreografů.

Vítěz tohoto pořadu bude mít možnost změnit život milované osoby - a to tak, že za pomoci TV Nova se jeho sen stane skutečností. Ačkoliv vítěze nakonec určí svým hlasováním televizní diváci, důležitou roli bude mít odborná porota. V té zasednou nejen známé osobnosti, ale i profesionální tanečníci.

Účinkující:

Petr a Lucie

Petr a Lucie

Petr tančí pro své nejbližší. Celou rodinu překvapilo, že se k něčemu podobnému vůbec rozhodl. To, jestli pomůže svému synovci Danovi, kterému je pouhých 21 měsíců, změní život hlavně jeho sestře. Bez Petrovy pomoci k malému Danovi nepřibude další vytoužené miminko.
 

Daniel a Adéla

Daniel a Adéla

Daniel se s Lenkou poznali před několika lety při sportu. Stali se z nich kamarádi. Teď se dozvěděl, že úspěšná handicapovaná sportovkyně může ochrnout i na  na horní končetiny. Jenom Dan může její osud zvrátit.

Jana a Tomáš

 

Jana a Tomáš

Na maminku Janu doma čeká její tříletá dcera Adélka. Ta je naprosto odkázaná na její pomoc. Janě je v Praze, kde poctivě trénuje, smutno. Ale je odhodlaná bojovat. Má před sebou totiž naději, že pomůže svému jedinému dítěti.
 

Jaroslav a Iva

Jaroslav a Iva

Policista Jaroslav Molnár je jako z televizního seriálu. Slouží u Městské policie a opravdu chce pomáhat lidem. Když viděl výzvu v televizi Nova, sám si našel čtrnáctiletou Ivu, které 16 srpna 2006 jediná vteřina změnila život. Teď má její osud v rukou Jaroslav. Je odhodlaný se za Ivu doslova poprat.
 
 

Ladislava a Jiří

Ladislava a Jiří

Dvojčata Ladislava a Jitka vždy dělala všechno společně. Myslela si, že je nemůže nic rozdělit. Teď má Jitka velké problémy. Ladislavě je to líto.

Zdeněk a Jana

Zdeněk a Jana

Zdeněk by rád zachránil 150 dětí v Domě dětí a mládeže - pokud se totiž dům zavře, "děti skončí na ulici" -tak jako kdysi sám Zdeněk..
.

 

 

Lenka a Zdeněk

Lenka a Zdeněk

Lenku a její dvě sestry vychovávala maminka Alena dlouhou dobu sama. I když byly bez finančních prostředků, její tři dcery nikdy nestrádaly, a dokonce jim umožnila, že se mohly věnovat tanci. Teď by to Lenka mamince ráda vrátila zpátky a splnila tentokrát její sen.
 
 
 

Lada a Richard

Lada a Richard

Lada má v životě štěstí - má hodného manžela a dvě zdravé děti. Její pomoc ale potřebuje sedmiletá Karolínka - kamarádka dětí Lady. Celé město drží Ladě palce. Rozhodla se totiž, že pro Karolínku udělá vše, co je v jejích silách.

 

                                        Moderátoři

Petr Pik a Lucie Borhyová

 

Jaroslav Molnár a Iva Kubelková

Daniel Šnajdr a Adéla Gondíková

Lada Kománková a Richard Tesařík

Lenka Sekaninová a Zdeněk Podhůrský

Zdeněk Fiala a Jana Paulová

Ladislava Dolhá a Jiří Mádl

Jana Gonsiorová a Tomáš Krejčíř

Pohodové posezení
Pohodové posezení
Děkuji všem za milou návštěvu a doufám, že se sem ještě někdy rádi vrátíte ! ! !
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one